Torcello Ristorante

İtalyan Mutfağının Nefis Lezzetleri

Italyan mutfağının en lezzetli yemeklerini bulabileceğiniz Torcello’da ister başbaşa romantik bir yemek, ister arkadaşlarla keyifli sohbet etmek veya ailenizle hoşça vakit geçirmek ideal bir mekan. 

Torcello’ya gitmeden önce; ;  Google Maps uyumlu, mekanın web sitesine ve Google İşletme Sayfasına entegre ettiğimiz 3D Sanal Tur ile mekanı sanki oradaymışsınız gibi adım adım gezdikten sonra rezervasyon yapmanızda fayda var. 

Kapıda vale servisinin de olduğu mekan, hergün açık. Ortalama 50-60 kişilik oturma kapasitesine sahip Torcello hoş dekorasyonuyla inanılmaz sıcak bir atmosfere sahip..

Sosyal medya araçlarını etkin kullanan, müşteri yorumlarını önemseyen bir mekan olan Torcello’yu, yukarıdaki sosyal medya ikonlarına tıklayarak takibe alabilir, Google (G+) ikonundan mekanın Google İşletme Sayfasına puan bırakabilirsiniz. 

Torcello Ristorante İtalyan Mutfağının Nefis Lezzetleri +902123511750 İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Akatlar restoranları, En iyi Akatlar restoranları, Etiler restoranları, Istanbul bölgesindeki İtalyan restoranları, yakınımdaki İtalyan, Etiler bölgesindeki İtalyan restoranları, Akatlar bölgesindeki İtalyan restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Etiler içindeki Yemek, Akatlar içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Istanbul'da Noel'e Özel, Torcello, Akatlar, İstanbul, Torcello Akatlar, Akatlar torcello, İstanbul; Torcello için Fotoğraf, Torcello Fiyat,Torcello Menü,Torcello Adres, Torcello Telefon,Torcello Yorumlar,Torcello Harita ve daha fazlası MEKANDAGEZ'de..Etiler Merkez restoranları, Nispetiye restoranları, Armutlu restoranları, Levent Merkez restoranları, torcello etiler, torcello akatlar miyabi nin neresinde Torcello Ristorante torcello venice torcello telefon torcello akatlar telefon torcello adası torcello akatlar menu ristorante italiano koşuyolu italyan restaurant etiler italyan restaurant etiler ile ilgili aramalar italyan restaurant istanbul da mario etiler la scarpetta italyan restaurant nişantaşı etiler pizza papermoon torcello akatlar beyoğlu italyan restaurant İtalyan mutfağının en lezzetli yemeklerini bulabileceğiniz Torcello'da ister başbaşa romantik bir yemek, ister arkadaşlarla keyifli sohbet etmek veya ailenizle hoşça vakit geçirmek ideal bir mekan. Torcello’ya gitmeden önce rezervasyon yapmanızda fayda var.  Kapıda vale servisinin de olduğu mekan, hergün açık. Ortalama 50-60 kişilik oturma kapasitesine sahip Torcello hoş dekorasyonuyla inanılmaz sıcak bir atmosfere sahip.

Yukarıda ki kutucuklardan da mekandaysanız, mekan yöneticilerine anında iletilen öneri veya şikayetlerinizi gönderebilir, güncel restoran menüsünü animasyonlu şekilde inceleyebilir ve WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Yaren Sokak 6-19
34335 İstanbul TR
Yol tarifi alın
Torcello Ristorante Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 12:00 - 00:00 açıktır.

Bu Mekanı Paylaşın!

MEKANDAGEZ 'den İşletmelere Özel, 100 Noktalı Google 360 Sanal Tur Çekim Hizmeti Alana, Matterport 3 Boyutlu Sanal Tur Çekimi Bedava!

Kampanyamız Yaz Ayı Boyunca Devam Edecek Olup, Google Sanal Turu olmayan mekanlar için geçerlidir. Matterport 3D Sanal Tur için Yıllık Barındırma Bedeli Hariçtir.
FIRSAT