Has Konya Mutfağı

Konya Yöresel Lezzetleri

Has Konya Mutfağına gitmeden önce;  mekanın web sitesine ve Google İşletme Sayfasına entegre ettiğimiz 3D Sanal Tur ile mekanı sanki oradaymışsınız gibi adım adım gezdikten sonra rezervasyon yapabilirsiniz.

Has Konya Mutfağı ‘nın meşhur etli ekmeğinden kuşbaşılı ve peynirli pideye, çiğ köfteden tandır kebaba, sıkma ve gözlemeye kadar pek çok çeşit var. Tatlı olarak da künefelerinden, kabak tatlısına, Sac arası, Fırın Sütlaç gibi zengin bir menüsü var. 

has konya mutfağı esenyurt has konya mutfağı etli ekmek has konya mutfağı haramidere Has Konya Mutfağı ile ilgili aramalar has konya mutfağı kahvaltı saatleri has konya mutfağı sefaköy fiyat listesi has konya mutfağı sefaköy iftar menüsü has konya mutfağı sefaköy iletişim has konya mutfağı sefaköy kahvaltı has konya mutfağı sefaköy kahvaltı fiyatları has konya mutfağı sefaköy numarası has konya mutfağı telefon numarası has konya sefaköy tel mevlana konya mutfağı sefaköy ovalı konya mutfağı sefaköy fiyat listesi Has Konya Mutfağı, Sefaköy ile ilgili olarak İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Sefaköy restoranları, En iyi Sefaköy restoranları, Küçükçekmece restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Küçükçekmece içindeki Yemek, Sefaköy içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Istanbul'da Noel'e Özel Sefaköy çevresindeki popüler mekanlar Yeşilova restoranları, Beşyol restoranları, Tepeüstü, Küçükçekmece restoranları, Kanarya restoranları, has konyalı sefaköy, has konya mutfağı menu, has konya mutfağı küçükçekmece/İstanbul, has konya mutfağı sefaköy menu, konya mutfağı sefaköy

Sosyal medya araçlarını etkin kullanan, müşteri yorumlarını önemseyen bir mekan olan Has Konya Mutfağını, yukarıdaki sosyal medya ikonlarına tıklayarak takibe alabilir, Google (G+) ikonundan mekanın Google İşletme Sayfasına puan bırakabilir, WhatsApp ikonununa tıklayarak WhatsApp üzerinden mekana bağlanarak sipariş verebilirsiniz.

Süvari Caddesi 21
34295 İstanbul TR
Yol tarifi alın
Has Konya Mutfağı haftanın her günü 08:00–23:30 saatleri arası açıktır.

Bu Mekanı Paylaşın!

MEKANDAGEZ 'den İşletmelere Özel, 100 Noktalı Google 360 Sanal Tur Çekim Hizmeti Alana, Matterport 3 Boyutlu Sanal Tur Çekimi Bedava!

Kampanyamız Yaz Ayı Boyunca Devam Edecek Olup, Google Sanal Turu olmayan mekanlar için geçerlidir. Matterport 3D Sanal Tur için Yıllık Barındırma Bedeli Hariçtir.
FIRSAT