Buketist Lahmacun Beşiktaş

Pide, Kebap, Lahmacun..

60 senedir Türkiye’de Doğu’dan tüm bölgelere yayılan lahmacun, hemen herkesin hayatında bir kez de olsa denediği bir yiyecek. Ebadı, malzemeleri yörelere göre değişen en iyi lahmacunu yiyebileceğiniz yerlerin başında Buketist Lahmacun geliyor.

Beşiktaş Buketist Lahmacuna gitmeden önce;  Google Maps uyumlu, mekanın web sitesine ve Google İşletme Sayfasına entegre ettiğimiz 3D Sanal Tur ile mekanı sanki oradaymışsınız gibi adım adım gezdikten sonra rezervasyon yapmanızda fayda var.  

Et ve yoğurulmuş hamur anlamına gelen Arapça kökenli lahmacun ‘lahm ü cin’, mayasız hamurdan yapılıyor. Hamurunun ince kalması için yapılan bu mayasız hamurun üzerine kıymalı ve yöreye göre değişen baharat tercihleri ile harç yapılarak hazırlanıyor.

Sosyal medya araçlarını etkin kullanan, müşteri yorumlarını önemseyen bir mekan olan Buketist Lahmacunu, yukarıdaki sosyal medya ikonlarına tıklayarak takibe alabilir, Google (G+) ikonundan mekanın Google İşletme Sayfasına puan bırakabilirsiniz. 

Beşiktaş Buketist Lahmacun buket lahmacun beşiktaş buket ist lahmacun şişli/istanbul buket lahmacun mecidiyeköy telefon numarası buket lahmacun bakirkoy buket lahmacun istanbul Bakırköy buketist lahmacun beşiktaş buket lahmacun tekirdağ buket lahmacun bakirkoy lahmacun tarifi evde fırında lahmacun tarifi lahmacun hamuru tavada lahmacun tarifi lahmacun içi antep lahmacun tarifi lahmacun siparişi yumusak lahmacun hamuru tarifi en yakın lahmacun salonu lahmacun fiyatları şişli lahmacun sipariş hacıoğlu lahmacun mecidiyeköy lahmacun lahmacun fiyatları 2019 Buketist Lahmacun, Mecidiyeköy Merkez ile ilgili olarak İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Mecidiyeköy Merkez restoranları, En iyi Mecidiyeköy Merkez restoranları, Mecidiyeköy restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Mecidiyeköy içindeki Yemek, Mecidiyeköy Merkez içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Istanbul'da Noel'e Özel Mecidiyeköy Merkez çevresindeki popüler mekanlar Gülbağ restoranları, Kuştepe restoranları, Fulya restoranları, Gayrettepe Merkez restoranları buket lahmacun mecidiyeköy telefon, mecidiyekoy buket lahmacun, buket lahmacun mecidiyekoy, lahmacun, buket lahmacun Yıldız restoranları, Dikilitaş restoranları, Akaretler restoranları, Maçka restoranları

Yukarıda ki kutucuklardan da mekandaysanız, mekan yöneticilerine anında iletilen öneri veya şikayetlerinizi gönderebilir, güncel restoran menüsünü animasyonlu şekilde inceleyebilir ve WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kazan Sokak No: 7/B
34353 İstanbul TR
Yol tarifi alın
Beşiktaş Buketist Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 10:30 - 04:00 açıktır.

Bu Mekanı Paylaşın!

MEKANDAGEZ 'den İşletmelere Özel, 100 Noktalı Google 360 Sanal Tur Çekim Hizmeti Alana, Matterport 3 Boyutlu Sanal Tur Çekimi Bedava!

Kampanyamız Yaz Ayı Boyunca Devam Edecek Olup, Google Sanal Turu olmayan mekanlar için geçerlidir. Matterport 3D Sanal Tur için Yıllık Barındırma Bedeli Hariçtir.
FIRSAT