Tutar Gıda Manav

Sipariş verin sebzeniz, meyvanız kapınıza gelsin!

İstanbul’un en işlek semtlerinden Mecidiyeköy’de taze meyve ve sebzelerimizle, insanları mutlu etmeyi isteyerek başladık biz bu uğraşıya. Manavın yegâne bir amacı olmalıydı: O da müdavimlerini yüz üstü bırakmamak. Bizleri seven, bizleri ayakta tutan sizleri hayal kırıklığına uğratmamak… İşte böyle başladı Tutar Manav Sebze  Hali! Adımızla değil, yaptıklarımızla insanlara güzel duygular katmayı istedik.

Sağlıklı Ürün
Sofralarınıza ulaşan ürünlerin sağlığından sorumlu olduğumuz gibi doğabilecek sorunlarıda zarar görmeden engellemek adına sabahın ilk ışıkları ile çalışmalarımıza başlıyoruz.
Ürün Özellikleri
Satın aldığınız ürünlerin yapmak istediğiniz yemek türüne uygun olup olmadığını bilgi ve tecrübelerimiz ile size aktarıyoruz.
Üretim Detayları
Üretilen sebze ve meyvanın, insan dengesini bozabilecek hormonsal ilaçların uygulanıp uygunlanmamış olmasına özen gösteriyoruz.
Kalite
Satışını yaptığımız ürünlerin en iyi kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Taşıma sırasında veya büyüme aşamasında oluşan doğal etkenlerden oluşan çürüklük sahfasındaki ürünleri kalite süzgecimizden geçirdikten sonra reyonlarımıza çıkarıyoruz.

Elbette ki yapabileceğimiz en iyi hizmeti sunmaya hazırız! Biz manavlar semt pazarlarının karmaşasına girmek istemeyen, alışveriş merkezlerinin sıkıcılığından ve sıradanlığından usanan insanlar için varız. Manavımıza geldiğinizde, sıralı dizilmiş renk renk meyvelerimizi, yeşili yeşil sebzelerimizi ve kırmızısı kendi kıvamına domatesimizi ve çok daha fazlasını görerek keyif almanızı istiyoruz. Gerek kendiniz, gerekse sevdikleriniz için en iyi ürünü alabilmeniz adına daima en iyi şekilde çalışacağız.

Zira bugüne kadar var oluşumuzun kaynağı müşterilerimizdir. Bugün varız, çünkü sizler bizimlesiniz. Hepinize sonsuz teşekkürler!

Tutar Manav Sebze Hali nerede?

Şişli manavları, İstanbul, İstanbul bölgesindeki manavlar, Mecidiyeköy manavları, En iyi İstanbul manavları, Şişli manavları, Istanbul içindeki sebze, yakınımdaki sebze, Şişli içindeki sebze, Bomonti içindeki sebze, Şişli Merkez manavları, Feriköy manavları, Osmanbey manavları, Kurtuluş manavları, meyve fiyat, sebze meyve, manav sipariş

Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi 38
34394 İstanbul TR
Yol tarifi alın
Çalışma saatleri 08:30–00:00