Torcello Ristorante

İtalyan Mutfağının Nefis Lezzetleri

Sipariş
Video
Instagram
instagramda TORCELLO ile ilgili yapılan
tüm yer bildirimleri ve paylaşımlarına göz atın, takip edin!

Torcello Ristorante İtalyan Mutfağının Nefis Lezzetleri +902123511750 İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Akatlar restoranları, En iyi Akatlar restoranları, Etiler restoranları, Istanbul bölgesindeki İtalyan restoranları, yakınımdaki İtalyan, Etiler bölgesindeki İtalyan restoranları, Akatlar bölgesindeki İtalyan restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Etiler içindeki Yemek, Akatlar içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Istanbul'da Noel'e Özel, Torcello, Akatlar, İstanbul, Torcello Akatlar, Akatlar torcello, İstanbul; Torcello için Fotoğraf, Torcello Fiyat,Torcello Menü,Torcello Adres, Torcello Telefon,Torcello Yorumlar,Torcello Harita ve daha fazlası MEKANDAGEZ'de..Etiler Merkez restoranları, Nispetiye restoranları, Armutlu restoranları, Levent Merkez restoranları, torcello etiler, torcello akatlar miyabi nin neresinde

Torcello Ristorante Google İşletme Sayfası puanı ve etkileşim sayısı mekân, işletme için gerek aramalarda gerekse haritalarda ön sıralarda olabilmek için oldukça önemlidir. Dilerseniz aşağıdaki kırmızı linke tıklayarak sizler de yorum yapabilir, mekânı puanlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de Google Rehberlerde Uzman Yorumcu, Uzman Fotoğrafçı, Uzman Bilirkişi, Uzman Öncü gibi rütbelere sahip olabilirsiniz. → Mekana Linke Tıklayarak Puan Verin, Google Uzman Yorumcu Rozetlerinizi Alın! Torcello Ristorante ile ilgili aramalar torcello venice torcello telefon torcello akatlar telefon torcello adası torcello akatlar menu ristorante italiano koşuyolu italyan restaurant etiler italyan restaurant etiler ile ilgili aramalar italyan restaurant istanbul da mario etiler la scarpetta italyan restaurant nişantaşı etiler pizza papermoon torcello akatlar beyoğlu italyan restaurant İtalyan mutfağının en lezzetli yemeklerini bulabileceğiniz Torcello'da ister başbaşa romantik bir yemek, ister arkadaşlarla keyifli sohbet etmek veya ailenizle hoşça vakit geçirmek ideal bir mekan. Torcello’ya gitmeden önce rezervasyon yapmanızda fayda var.  Kapıda vale servisinin de olduğu mekan, hergün açık. Ortalama 50-60 kişilik oturma kapasitesine sahip Torcello hoş dekorasyonuyla inanılmaz sıcak bir atmosfere sahip.

İtalyan mutfağının en lezzetli yemeklerini bulabileceğiniz Torcello’da ister başbaşa romantik bir yemek, ister arkadaşlarla keyifli sohbet etmek veya ailenizle hoşça vakit geçirmek ideal bir mekan. Torcello’ya gitmeden önce rezervasyon yapmanızda fayda var.  Kapıda vale servisinin de olduğu mekan, hergün açık. Ortalama 50-60 kişilik oturma kapasitesine sahip Torcello hoş dekorasyonuyla inanılmaz sıcak bir atmosfere sahip.

restaurantoogle İşletme Sayfası
4.4 Google Mekan Puanı - Google İşletme Sayfası puanı ve etkileşim sayısı bir mekân, işletme için gerek aramalarda gerekse haritalarda ön sıralarda olabilmek için oldukça önemlidir. Dilerseniz aşağıdaki kırmızı linke tıklayarak sizler de yorum yapabilir, mekânı puanlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de Google Rehberlerde Uzman Yorumcu, Uzman Fotoğrafçı, Uzman Bilirkişi, Uzman Öncü gibi rütbelere sahip olabilirsiniz. 38 → Mekana Bu Linke Tıklayarak Puan Verin, Google Uzman Yorumcu Rozetlerinizi Alın!
Torcello Ristorante
Site içi oylama: 5/5 - ‎3 inceleme