Has Konya Mutfağı

Konya Yöresel Lezzetleri

Sipariş
Video
Instagram

instagramda haskonya ile ilgili yapılan
tüm yer bildirimleri ve paylaşımlarına göz atın, takip edin!

Has Konya Mutfağı 'nın meşhur etli ekmeğinden kuşbaşılı ve peynirli pideye, çiğ köfteden tandır kebaba, sıkma ve gözlemeye kadar pek çok çeşit var. Tatlı olarak da künefelerinden, kabak tatlısına, Sac arası, Fırın Sütlaç gibi zengin bir menüsü var. Tarihi kaynaklardan yararlanarak menüsünü genişletirken unutulmuş tatlarımızı da tekrar ortaya çıkaran restoran şefleri ve araştırmacı Konya Mutfağı Uzmanı Erol Tuzlu sayesinde atalarımızın yemek zevkinden biz de nasiplendik. Konyalı’nın zengin menüsü, çorbaları, tatlıları, Türk yemeklerinin de fine dining kapsamına mükemmel bir servis ve şık bir ortamla girilebileceğini de kanıtladı. Has Konya Mutfağının Selçuklu motifleriyle abartıdan uzak durarak tasarladığı modern restoran, gerektiğinde kapanabilen 20 kişilik bölümün de dahil olduğu 150 kişi kapasiteli salonuyla hem iş yemekleri hem de özel davetler için ideal bir ortam sağlıyor. Ayrıca bahçesinde servis de verilebilen 30 kişilik de sigara içilebilir bahçe alanı da bulunuyor.  Has Konya Mutfağı, catering hizmeti de veriyor. Menüden davet tipine her detayı istediğinize göre şekillendirebiliyorlar. Mekanı adım adım MEKANDAGEZ Matterport ile 3D Gezmek, Rezervasyon yapmak, Mekandaysanız mekan sahiplerine anında önerilerinizi, şikayetlerinizi gönderip anında hizmet telafisi almak istiyorsanız,  Güncel menüyü 3D animasyon olarak incelemek, Whatsapp'dan sipariş vermek, Google'dan yol tarifi almak, mekanın Google haritalarda sıralamasını yükseltmek ve global rozetleri almak için puanlamak ve tüm şube instagram paylaşımlarını tek bir ekrandan incelemek, takip etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

has konya mutfağı esenyurt has konya mutfağı etli ekmek has konya mutfağı haramidere Has Konya Mutfağı ile ilgili aramalar has konya mutfağı kahvaltı saatleri has konya mutfağı sefaköy fiyat listesi has konya mutfağı sefaköy iftar menüsü has konya mutfağı sefaköy iletişim has konya mutfağı sefaköy kahvaltı has konya mutfağı sefaköy kahvaltı fiyatları has konya mutfağı sefaköy numarası has konya mutfağı telefon numarası has konya sefaköy tel mevlana konya mutfağı sefaköy ovalı konya mutfağı sefaköy fiyat listesi Has Konya Mutfağı, Sefaköy ile ilgili olarak İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Sefaköy restoranları, En iyi Sefaköy restoranları, Küçükçekmece restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Küçükçekmece içindeki Yemek, Sefaköy içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Istanbul'da Noel'e Özel Sefaköy çevresindeki popüler mekanlar Yeşilova restoranları, Beşyol restoranları, Tepeüstü, Küçükçekmece restoranları, Kanarya restoranları, has konyalı sefaköy, has konya mutfağı menu, has konya mutfağı küçükçekmece/İstanbul, has konya mutfağı sefaköy menu, konya mutfağı sefaköy

Has Konya Mutfağı Google İşletme Sayfası puanı ve etkileşim sayısı mekân, işletme için gerek aramalarda gerekse haritalarda ön sıralarda olabilmek için oldukça önemlidir. Dilerseniz aşağıdaki kırmızı linke tıklayarak sizler de yorum yapabilir, mekânı puanlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de Google Rehberlerde Uzman Yorumcu, Uzman Fotoğrafçı, Uzman Bilirkişi, Uzman Öncü gibi rütbelere sahip olabilirsiniz. → Has Konya Mutfağı Mekanına Linke Tıklayarak Puan Verin, Google Uzman Yorumcu Rozetlerinizi Alın!

Has Konya Mutfağı ‘nın meşhur etli ekmeğinden kuşbaşılı ve peynirli pideye, çiğ köfteden tandır kebaba, sıkma ve gözlemeye kadar pek çok çeşit var. Tatlı olarak da künefelerinden, kabak tatlısına, Sac arası, Fırın Sütlaç gibi zengin bir menüsü var. Tarihi kaynaklardan yararlanarak menüsünü genişletirken unutulmuş tatlarımızı da tekrar ortaya çıkaran restoran şefleri ve araştırmacı Konya Mutfağı Uzmanı Erol Tuzlu sayesinde atalarımızın yemek zevkinden biz de nasiplendik. Konyalı’nın zengin menüsü, çorbaları, tatlıları, Türk yemeklerinin de fine dining kapsamına mükemmel bir servis ve şık bir ortamla girilebileceğini de kanıtladı. Has Konya Mutfağının Selçuklu motifleriyle abartıdan uzak durarak tasarladığı modern restoran, gerektiğinde kapanabilen 20 kişilik bölümün de dahil olduğu 150 kişi kapasiteli salonuyla hem iş yemekleri hem de özel davetler için ideal bir ortam sağlıyor. Ayrıca bahçesinde servis de verilebilen 30 kişilik de sigara içilebilir bahçe alanı da bulunuyor.  Has Konya Mutfağı, catering hizmeti de veriyor. Menüden davet tipine her detayı istediğinize göre şekillendirebiliyorlar.

restaurantoogle İşletme Sayfası
4.2 Google Mekan Puanı - Google İşletme Sayfası puanı ve etkileşim sayısı bir mekân, işletme için gerek aramalarda gerekse haritalarda ön sıralarda olabilmek için oldukça önemlidir. Dilerseniz aşağıdaki kırmızı linke tıklayarak sizler de yorum yapabilir, mekânı puanlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de Google Rehberlerde Uzman Yorumcu, Uzman Fotoğrafçı, Uzman Bilirkişi, Uzman Öncü gibi rütbelere sahip olabilirsiniz. → Mekana Bu Linke Tıklayarak Puan Verin, Google Uzman Yorumcu Rozetlerinizi Alın!
Has Konya Mutfağı
Site içi oylama: 4.4/5 - ‎11 inceleme