Delimonti Bomontiada

Geleneksel lezzetlerin modern sunumlarla buluştuğu mutfak..

Geleneksel lezzetlerin modern sunumlarla buluştuğu Delimonti, hem gastronomi market hem de eşi benzeri olmayan bir buluşma noktası olarak bomontiada’ya farklı bir soluk getiriyor. Anadolu’nun yerel lezzetlerini özel sunumlarla bir araya getiren mekan, mevsimsel ürünlerinden oluşan zengin bir menüye sahip..

Delimonti Bomontiada’da Babylon’un girişine en yakın mahzen görünümlü yüksek tavanlı bir şarküteri ya da bakkal dükkanı. Bunun yanında özgün bir Anadolu mutfağı. Hem geleneksel lezzetlerin modern bir sunumu olarak karşınıza çıkarken hem de Babylon‘a yakın olması sebebi ile bir buluşma mekanı.

Mekan gece gündüz loş, çünkü girişte tam karşıdaki küçük pencereler dışında gün ışığı alabilecek bir yeri bulunmuyor. Şarap menüsü zengin, özgün tatlar hedeflenmiş. Şarküteri kısmında tereyağı, peynir, zeytin ve et çeşitlerinden sipariş verebilirken aynı zamanda da eve götürmek için paket olarak da satın alabiliyorsunuz. DelimontiKiva‘nın da sahiplerinden Adnan Şahin‘in mekanlarından biri. Delimonti‘nin “Deli“si bildiğimiz deli… Delice bir işe kalkıştıkları için oradan geliyor olmalı. “Monti” ise Bomonti‘den. Montajladığınızda ortaya çıkan Delimonti oluyor.

Delimonti Bomontiada Şubesi nerede?

Yapı Kredi bomontiada, Şişli restoranları, İstanbul, İstanbul bölgesindeki restoranlar, Bomonti restoranları, En iyi Bomonti restoranları, Şişli restoranları, Istanbul içindeki Yemek, yakınımdaki Yemek, Şişli içindeki Yemek, Bomonti içindeki Yemek, Istanbul'daki Yılbaşı Partileri, Şişli Merkez restoranları, Feriköy restoranları, Osmanbey restoranları, Kurtuluş restoranları, delimonti fiyat, delimonti bomonti, delimonti menü, bomontiada delimonti, delimonti

Birahane Sokak 1
34381 İstanbul TR
Yol tarifi alın
Çalışma saatleri 08:30–00:00