Kayıt Hizmetleri

 
 
 
 

MEKANDAGEZ, sektörde bir ilke imza atarak yurtiçi ve yurtdışında yer alan 20 farklı kategori de global & lokal haritalara ve mekan servislerine kaydınızı yaparak marka bilinirliğinizi ve müşteri trafiğinizi en üst noktaya taşıyor. 

BilinirOL

Harita ve Mekan Servisleri Kayıt Paketleri

Kayıt İşlemlerini Bize Bırakın

Siz Sadece İşletme Bilgilerinizi Doldurup, Kayıt Olmak İstediğiniz Servisleri Seçin!

İşletmenizi kaydettirmek istediğiniz platformları seçin.

Uzmanlarımız tercih ettiğiniz saatte sizi arasın.

Hesaplarınız oluşturulsun, kayıt süreciniz başlatılsın.

Harita Kayıt sürecinin her anında telefon üzerinden birebir uzman desteği sunuyoruz!

Tüm Haritalara Tek Seferde Kaydolun!

Yandex
apple map haritalar


Ayda 3.000.000+ kişi tarafından kullanılan harita uygulamalarına tek seferde kaydolun.

Müşterilerinizin sizi bilgisayar ve cep telefonlarında kullandıkları harita servislerinden bulmalarını kolaylaştırın. İşletmenizin yol tarifini, faaliyet konusunu ve hizmet saatlerini kaydedin ve dilediğiniz zaman güncelleyin!

Mekan Servislerinde Yerinizi Alın!

Potansiyel müşterilerinizin, sunduğunuz hizmetler ya da ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini kolaylaştırın.

Güncel menülerinizi yayınlayın, işletmenizi ziyaret eden müşterilerden puan ve yorum toplayın. Dünya’nın en popüler mekan değerlendirme uygulamaları Foursquare ve Zomato’da işletme hesabınızı oluşturun.
foursquare-icon
swarm-icon
zomato-icon

Google Benim İşletmem Hesabı ile Öne Geçin!

Google Benim İşletmem hesabı otomatik oluşturulsun. Bu sayede işletmeniz, Google Arama veya Haritalar’da işletmenizi veya benzer işletmeleri arayan kullanıcılara, tam arama yaptıkları anda görünür olsun.
Üstelik zaten bir Google Benim İşletmem hesabınız varsa panelinizden erişim izinlerini güncellemeniz yeterli.

Araç Navigasyonlarında Bilinir Olun!

Mercedes, Audi, BMW ve Toyota gibi tanınmış araç markalarının navigasyon haritalarına işletmenizi kaydedin!
Marka prestijinizi ön plana çıkartın ve sadece seçkin işletmelerin yer aldığı orjinal araç navigasyonlarında işletmenizi bilinir kılın.
  • Sıkça Sorulan Sorular

Harita Kayıt hizmeti bir işletmenin bütün popüler harita ve navigasyon uygulamalarında kayıtlı olmasını sağlayan bir web hizmetidir. Tek bir platform üzerinden girilen işletme bilgilerinin uzmanlar tarafından kontrolü sağlandıktan sonra Google Haritalar, Yandex, Apple Maps gibi popüler uygulamalarda kaydı gerçekleştirilir. Böylece işletme sahipleri vakit kaybetmeden tüm harita sistemleri üzerinde işletmelerin kayıt işlemini sağlamış olur.

Evet, servislerimizin 1-2 tanesi ücretsiz yapabiliyor olsanız da müşterilerimizin %80’i kayıtlarını kendileri oluşturmayı deneyip doğrulama problemleri, hatalı konum gösterimi vb. gibi farklı olumsuz sebeplerle bize ulaşarak profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet işletmenizin haritalar üzerinde, en doğru biçimde tek merkezden yönetilmesini amaçlamaktadır.

Değişen bilgilerinizi e-posta info(@)mekandagez.com aracılığı ile bize iletmeniz durumunda gerekli düzenlemeler 24 saat içerisinde ilgili servislere bildirilecektir. İlgili servislerin inceleme süreçlerinin ardından güncellemeleriniz yayınlanacaktır. *Lütfen mesajınızda kayıt olduğunuz firma adını belirtiniz.

Bizim aracılığımız ile kayıt işlemi gerçekleştirmeyen işletmelerin haritalar üzerindeki bilgilerini düzenlememiz için bir yetkimiz bulunmamaktadır. Harita üzerinde yer alan işletmeniz ile ilgili bilgiler harita servisleri tarafından otomatik olarak düzenlenmiş veya sizin dışınızda 3. bir şahıs tarafından girişi sağlanmış olabilir. Bu durumun düzeltilmesi için web sitemiz üzerinden kayıt başvurusu gerçekleştirerek, varsa gerekli bilgileri tarafımıza iletmelisiniz.

İşletmelerin haritalarda ve navigasyon uygulamalarında kayıtlı olması potansiyel müşterilerinin işletmeyi bulmasına olanak sağlar. İşletme adresinin yanı sıra telefon numarası, websitesi ve fotoğraflar gibi detay bilgilere yer vermek, işletmelerin arama motorlarında ve harita servislerinde sıralamada rakiplerine karşı yukarı taşınmasını sağlar.

Günümüzde, milyonlarca internet kullanıcısı Google Haritalar, Apple Haritalar ve Yandex Haritalar gibi uygulamaları kullanarak ziyaret edecekleri yerlere karar vermektedir. Bu uygulamalarda bulunmak ve arama sonuçlarında yer almak işletmenize müşteri kazanımı konusunda pek çok avantaj sağlamaktadır. Tüm harita, lokasyon ve listeleme uygulamalarında aynı, eksiksiz ve doğru bilgilerle yer almanız internet üzerinde işletmenizin popülerliğini artırır ve işletmenizin veya sunduğunuz ürünlerin ilk sıralara çıkmasını sağlar. Bu şekilde rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Harita ve Dizin Servislerine Kayıt hizmetimiz için işletmenize ait bilgilerin girişini tamamlandıktan sonra, verileriniz uzmanlarımız tarafından incelenir ve tüm bilgilerin harita uygulamalarına gönderilmeye hazır olduğundan emin olunur. Daha sonra tüm işletme bilgileriniz uygulamalarla paylaşılır. Bazı uygulamalar için bu işlem birkaç gün sürerken bazıları için 7-8 hafta sürmektedir. Bazı uygulamalar, adres ve sahiplik bilgilerini doğrulamak için arama veya posta yoluya sizinle iletişime geçebilir. Uzmanlarımız kayıt olmak istediğiniz uygulamaların süreçleri ile ilgili size destek ve bilgi verecektir.

Işletmenizin adres bilgilerinin yanı sıra işletmenize ait fotoğraflar, menü görselleri, çalışma saatleri, verdiğiniz hizmetler, sunduğunuz ürün portföyü, ödeme seçenekleri gibi detaylı özellikler paylaşalabiliriz. Bu tür detay özelliklerin bulunması işletmeye ait güvenilirliğin artmasını sağlayacaktır ve yeni müşteri kazanımına yardımcı olacaktır.

Fiziksel bir mağaza, dükkan ya da işyeri olan veya belirli bir adresten servis veren tüm işletmeler için uygundur. Restoran, Otel, Mağaza, Güzellik Salonu; Elektrik Ustası, Su Tesisatçısı gibi işyerileri buna örnek olarak gösterilebilir. Yaklaşık 3.000 kategori arasından işletmenize en uygun olanı seçerek hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haritalara Kayıt Servisi ile yapılan kayıt işlemleri temel olarak lokasyon bazlıdır. Şubelerinizin konumlarının, merkezinizden farklı olduğunu düşünürsek her biri farklı lokasyonlar da ve farklı koordinatlara sahip olacaktır. Dolayısıyla her bir nokta ayrı ayrı ücretlendirilecekdir.

Harita Kayıt hizmetimizden faydalanmak için herhangi bir web sitesi sahibi olmanıza gerek yoktur. Fakat web sitesi sahibi olmanın işyerlerine getirdiği faydalar bilinmektedir. Harita uygulamalarında üst sıralara çıkmanızla birlikte, işletmenizin tanınırlığını artırmak ve işletmenize güvenililirlik sağlamak için bir web sitesi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlamalarla Google SEO dahil web sitelerinizi hazırlayabilir, yayına verebiliriz.

BilinirOL hizmeti, işletmenizin türüne uygun olarak, Google Maps, Apple Maps, Yandex Navigasyon, Foursquare, Zomato, Here, Swarm gibi populer uygulamalarda listelenecektir. Ayrıca Plus paketinde yer alan Yellow Pages, Yelp, Super Local, Localcom, DexKnows, Facebook, Local Stack, Scoot, Yell, Thomson ve Bing mekan servisleri ve lokal haritalar da yer alacaktır. 

Google Haritalar arama sonuçlarını yorum sayısı yani alaka düzeyi, uzaklık gibi önem sırası ile gösterir. Google Haritalar da arama yapan bir kişiye lokasyon olarak, sektörünüzdeki bir diğer firmadan daha yakınsanız öncelikli olarak gösterilirsiniz. Ama bunun kesin koşullarla bir garantisi yoktur. Google Toplu Puan ve Yorum hizmetimizi incelemek isterseniz tıklayabilirsiniz. 

MEKANDAGEZ Matterport

Biz Kimiz?

KALİTELİ, KALICI, FARKEDİLİR İŞLER YAPIYORUZ!


MEKANDA’GEZ
, 2016 yılında 3D Sanal Tur servis sağlayıcısı Matterport firmasının Türkiye Servis Partneri olarak sektöre giriş yapmıştır. 2017 yılında da Google firmasının Güvenilir Fotoğrafçısı sertifikasını alarak Türkiye’de çok noktalı sanal tur çekimi yapan Google Sanal Tur ajansı olmuştur. Lazer kameralarla ürettiğimiz 3D mekan modellemesi içerisinde adım adım gezebildiğiniz interaktif, VR gözlük uyumlu, web sitenize entegre olabilen Matterport 3D Lazer Tur ile mekan tanıtımlarınızı üçüncü boyuta taşımaktayız. İnsansız hava araçlarımızla havadan çekim ile tanıtım filmi, profesyonel fotoğraf çekimleri, web tasarımları, profesyonel logo tasarımları ve logo animasyonları ile birlikte reklam ve tanıtım açısından sizlere en uygun çözümleri, kaliteli hizmet prensibiyle ulaştırıyoruz.

MEKANDAGEZ 'den İşletmelere Özel, 100 Noktalı Google 360 Sanal Tur Çekim Hizmeti Alana,
Matterport Pro2 Lazer 3 Boyutlu Sanal Tur Çekimi Bedava!

Kampanyamız kısa bir süreliğine devam edecek olup, Google Sanal Turu olmayan işletmeler için geçerlidir.
Matterport 3D Sanal Tur için Yıllık Barındırma Bedeli Hariçtir.
Tarama ve Çekimlerimiz Türkiye'de Yalnızca iki Adet Bulunan Yüksek Çözünürlüklü Matterport Pro2 Kameralarla Yapılmaktadır.
FIRSAT

BİZE ULAŞIN!

Her türlü soru ve istekleriniz için bizlere mail atabilir, telefonla arayabilirsiniz. Destek Gerekirse 7/24 Buradayız

BİZE YAZIN!

Matterport Nedir? Matterport Türkiye, Matterport İstanbul nerede? 3d ev gezme, 360 derece ev gezme, 360 derece sanal tur villa

BilinirOL hizmeti, işletmenizin türüne uygun olarak, Google Maps, Apple Maps, Yandex Navigasyon, Foursquare, Zomato, Here, Swarm gibi populer uygulamalarda listelenecektir. Ayrıca Plus paketinde yer alan Yellow Pages, Yelp, Super Local, Localcom, DexKnows, Facebook, Local Stack, Scoot, Yell, Thomson ve Bing mekan servisleri ve lokal haritalar da yer alacaktır.

harita kayıt , google harita kayıt , yandex harita kayıt , google harita kayıt nasıl yapılır , harita kayıt servisi , harita kaydı , apple harita kayıt , harita kayıt servisi nedir , harita mekandagez kayıt , haritalar kayıt , haritalar , haritalara , haritalar google , haritalar konum , haritalar maps , haritalar yol tarifi , haritalar indir , haritalar istanbul , haritalarla coğrafya , haritalar yandex , haritalarım , haritalar 3d , haritalar uydu , haritalar trafik , navigasyona kayıt