5 yıldızlı yorum yazdırma hizmeti ile "İşletmenizi Öne Çıkarın"
Yapılacak olumlu Google yorumları Google Haritalar da ön plana çıkmanıza yardımcı olur. Orlama Yıldız Puanınız ne kadar yüksek ve Olumlu Yorum Sayınız ne kadar fazla olursa ziyaretçilerinizin sizi tercih etme olasılığı o denli artmış olur.  Bir çok müşteri harita sonuçlarında çıkan kayıtları yıldızı en fazla olandan en aza doğru sıralamaktadır. Restoran araması yaptıklarında mesela daha yukarılarda olmanız için yorum sayınızın rakiplerinizden daha fazla olması gerekmektedir.
5 yıldızlı yorum yazdırma hizmeti ile "İşletmenizin Tercih Edilmesini Sağlayın"
Yapılan olumlu yorumlar sayesinde güvenirliğiniz ve aynı oranda tercih edilme oranınız artar. Hadi empati yapalım. Aracınız bozuldu ve yolda kaldınız! Telefonunuzla oto servis arıyorsunuz ve karşınıza çıkan sonuçlara bakıyorsunuz. Hiç yorumu olmayan oto servisi mi yoksa harita profilinde onlarca pozitif yorumu olan servisi mi tercih ederdiniz? Cevabı hepimiz biliyoruz.
CİNSİYET TERCİHLİ YORUM SEÇENEĞİ
İşletmenizin belirli bir cinsiyete hitap ettiği durumlarda ihtiyacınıza en uygun çözüm, belirli bir cinsiyet grubundan alacağınız Google Yorumları olacaktır. Kadın kuaförü iseniz erkek hesaplardan yapılacak yorumlar gerçekçi durmayacaktır. İster sadece erkek, isterseniz sadece kadın profilli hesaplardan yorumlarınızın yapılmasını tercih edebilirsiniz.
İşletmenizin olumsuz yorumlarını kapatır
5 Yıldızlı yorumlarınız markanızın SEO değerine pozitif etki sağlar. Arama sonuçlarında fark yaratır ve ortalama değerlendirme puanınızı yükseltir. "Müşterileriniz yada rakiplerinizin verdiği tek yıldızlı olumsuz yorumları" 5 yıldızlı Google HArita Yorumu alarak müşterilerinizin görüş alanından çıkarabilir, bu olumsuz yorumların daha aşağılarda kalmasını sağlayabilirsiniz.
Previous
Next

5 Yıldızlı ★★★★★

Yorum Yazdırma Hizmeti Nedir?

Google My Business, Google Benim İşletmem ya da Google Maps yani Google Haritalar olarak da bilinen işyeri kayıtlarınız yerel seonun başlangıcına ilk adımdır. Anahtar kelimeleriniz aratıldığında işletme haritanızın en üst sırada çıkabilmesi için Google Maps, Zomato, Foursquare yorumları önemlidir. Tabi yorumların özgün olması size ekstra katkı sağlar.  İşyeri kayıtlarınız için gerçekleştirdiğimiz “Yorum ve 5 Yıldız” çalışmamız siteniz için yaptığınız seo çalışmalarını da destekler niteliktedir. MEKANDAGEZ olarak bu alanda 100’den fazla referansa sahip olduğumuzu yerel rehber hesabımızı inceleyerek anlayabilirsiniz.

Google My Business Haritalara kayıtlı işyeriniz/işyerleriniz için 8. Seviye Usta Yorumcu, 7. Seviye – Usta Yorumcu – ve 4. Seviye Yerel Rehber hesaplarımızı kullanmaktayız. Toplam 100 farklı hesaptan, maximum 200 karaktere kadar yorum hizmeti sağlamaktayız. Tüm yorumlar semantik yani uzun kuyruklu anahtar kelime kullanılarak yapılmaktadır.

Yorumların tamamı ekibimiz tarafından manuel olarak gerçekleştirilir. Her yorum için farklı IP adresi ve farklı cihaz kullanılır. Ayrıca organik gözükmesi ve ikna edici olması için çalışma günlere bölünür. Ve bu plana bağlı kalınarak hareket edilir.

✓ Maksimum 100 adet özgün ve gerçekçi kullanıcı yorumu içerir. Yorumlar manuel olarak yapılır bot vs kesinlikle kullanılmaz.
✓ Yorumlarımız silinmez. ( Ömür boyu garantilidir telafisi yapılır)
✓ Potansiyel müşterileriniz sizi görüp tek tıkla yol tarifi alarak işletmenize gelir.
✓ Rakiplerinize oranlar tercih edilmede bir adım önde olursunuz.
✓ Ömürlük bir reklam yapmış olursunuz. Bilinirliğiniz artar. Müşterileriniz üzerinden olumlu etki oluşturursunuz.
✓ 8. Seviye , 7. Seviye, 6. Seviye, 5. Seviye ve 4. Seviye Yerel Rehber hesaplarından yorum ve değerlendirme yapılır.  8. Seviye Yerel Rehberler hesabımız MEKANDAGEZ‘in kendisi olup Usta Yorumcu statüsündedir. 7. Seviye hesabımız da Usta Yorumcu rozetine sahiptir.
✓ Maksimum 200 karakter uzunluğunda gerçekçi yorumlarda bulunulur.
✓ Yapılan yorumlar SEO ile uyumlu olacak şekilde Semantik olarak yapılır ve anahtar kelimelerinize yorum metninde bir veya daha fazla yer verilir.
✓ Yorumlar için farklı IP adresleri ve farklı cihazlar kullanılır.
✓ Yorumlar 3 günlük bir zamana yayılarak organik bir görüntü sağlanması amaçlanır.
✓ Tüm yorumlar manuel olarak gerçekleştirilir.
✓ Tarafımızdan gerçekleştirilen yorumlar asla silinmez aksi bir durumda ise telafisi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Sipariş öncesi mesaj atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

MEKANDAGEZ Matterport

Google İşletme Sayfası Yorum Paketleri

10 Adet

29 $ Tek Sefer Ücret
  • 10 Adet Karışık veya Erkek/Kadın Profil Yorumu

25 Adet

$70
59 $ Tek Sefer Ücret
  • 25 Adet Karışık veya Erkek/Kadın Profil Yorumu

50 Adet

$145
99 $ Tek Sefer Ücret
  • 50 Adet Karışık veya Erkek/Kadın Profil Yorumu

100 Adet

$290
189 $ Tek Sefer Ücret
  • 100 Adet Karışık veya Erkek/Kadın Profil Yorumu

google yorum silme , google yorumlar , google yorumları , google yorumları silme , googleye adres ekleme , hacettepe işletme yorum , harıta nedır , harita ne işe yarar

harita öğrenme , ıd ne demektir , ıd numarası öğrenme , işletme bölümü yorumları , işletme kodu nedir , işletme mezunları yorumları , işletme okuyanların yorumları , işletme yorum

işletme yorumlar , işletme yorumları , işletme yönetimi yorumları , map google türkiye , marmara işletme yorum , profil erkek , sipariş notu nedir , tobb işletme yorum , whatsapptan silmeyen erkek , yıldızlama nedir , yol haritası google , yorum satın al , yüz haritası

Google Maps Yorum ve Puan , Apple Maps Yorum ve Puan , Yandex Navigasyon Yorum ve Puan , Foursquare Yorum ve Puan , Zomato Yorum ve Puan , Here Yorum ve Puan , Swarm Yorum ve Puan , Yellow Pages Yorum ve Puan , Yelp Yorum ve Puan , Super Local Yorum ve Puan , Localcom Yorum ve Puan , DexKnows Yorum ve Puan , Facebook Yorum ve Puan , Local Stack Yorum ve Puan , Scoot Yorum ve Puan , Yell Yorum ve Puan

  • Sıkça Sorulan Sorular

Google Haritalarda, Zomato’da, Foursquare’da yer alan bir işletme haritasına sahip olan ve haritası illegal ya da insan sağlığına direkt etki edecek bir alanda olmayan herkes yorum siparişi verebilir.

Yaptığımız yorumlar gerçek profillerle yapılır. Ama buna rağmen yorumlarınız müşterileriniz ya da rakipleriniz tarafından kasıtlı olarak SPAM olarak Google’a bildirilebilir. Bu gibi durumlarda Google yorumumuzu silebilir. Google bizim şirketimiz olmadığı için silinemez garanti verilemez.
DipNot: 3 yıldır bu işi yapıyoruz. Genel olarak teslim ettiğimiz yorumlara “yorumlarımız silindi” tarzında bir şikayet henüz almadık.

Evet, yorumlarımız farklı IP’lere sahip cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

Siz siparişiniz oluşturulup, ödemenizi yaptıktan sonra yorum hizmetinizi işleme alıyoruz. Satın aldığınız yorum pakedinin özelliklerine göre bizimle paylaşmanız gereken bilgileri (Harita Bilginiz, Yapılacak Yorumlar, Paylaşılacak Görseller vb.) bize iletmeniz için size 48 saat süre veriyoruz. Bu süre içerisinde gelen bilgiler doğrultusunda yorum hizmetinize başlıyoruz.

Yorumlarınızın haritanızda organik (gerçekçi) görünebilmesi için yorum sipariş adedinize ve haritanızın bulunduğu sektöre göre günde ortalama 2-3 yorum yaparak teslim ediyoruz.

Websitemizdeki ürünlerin 10 adet yorum için teslim süresi 7 gün, 25 adet için 15 gün ve 50 adet için 30 gün olup, bu süreler siparişinizi takip eden azami 48 saat sonra başlamaktadır.

Aslında biz günlük yapmamız gereken yorumları aksatmadan yapmaya gayret ediyoruz. Kimi zaman yaptığımız yorumları Google otomatik olarak Spam süzgecine alıp, yorumları denetliyor. Bu süre 6 günü bulabiliyor. Denetleme süresinin sonunda o ana kadar yaptığımız yorumları toplu olarak yayına alıyor. Müşterilerimiz de bu yorumları bir günde yaptığımızı sanıyor. Halbuki 5-6 günlük çalışmayı google birden aynı gün yayına alabiliyor.

Teknik olarak bu mümkün. Şöyle ki; Müşterileriniz, rakipleriniz ya da sizden hoşlanmayan üçüncü kişiler harita profilinizdeki yorumları spam olarak google’a şikayet edebilir; profilinize kasıtlı olarak olumsuz yorum yazabilir ya da bizim yazdığımız olumlu yorumlarımızı google’a kaldırılması için bildirebilir. Yapılan bu olumsuz çalışmalara rağmen yorumların yayından kaldırılması tamamen Google’ın insiyatifindedir. Spam olarak bildirilen her yorum silinmez. Çünkü yapılan olumsuz yorum gerçek bir müşteri memnuniyetsizliği ya da şikayeti olabilir.

Bu nedenle; yorumlarınız teslim edildikten sonra oluşabilecek yorum kayıplarından mekandagez.com sorumlu tutulamaz. Silinen yorumların ayrıca telafisi yapılır. Bu açıklama; yaptıgımız yorumların silineceği anlamına gelmez. 2016 yılından bugüne google yorumu hizmeti veriyoruz. Böyle bir şikayet hiç almadık. Zaten müşterilerimiz tekrar tekrar sipariş vererek yaptığımız işe ne derece önem verdiğimizi ve aldıkları hizmetten ne derece memnun olduklarını göstermektedir. Aklınızda bir şüphe varsa önce 10 adet google yorumu sipariş verin, memnun kalırsanız istediğiniz adetli ürünü daha sonra da sipariş verebilirsiniz. 

Buna benzer taleple gelen kişilere kesinlikle hizmet vermiyoruz.

Google haritanıza yapılan kasıtlı, sizi rencide edecek ya da gerçekle alakası olmayan bir yorumu Google’a bildirebilirsiniz. Ama yorumun silinmesi ya da kaldırılması Google’ın insiyatifindedir. Silineceğinin garantisi yoktur.

Bu durumun en mantıklı açıklaması şudur ki; olumsuz yazılan bir yorum, yorum yazan kişinin gerçek bir şikayeti ya da müşteri memnuniyetsizliği olabilir. Dolayısıyla Google kendisine bildirilen her yorumu silmez. Bu spam bildirimini (yorumu kaldırılması için şikayet etmeyi) yalnız haritanızı yönetme yetkisi olan Gmail hesabınızla yapabilirsiniz. Ya da farklı gmail adresleriyle Google’da oturum açarak, bir müşteri gibi yorumu google’a bildirebilirsiniz. Spam olarak bir yorum çokça kişi tarafından bildirilirse, bu durum yorumun silinme olasılığını artıracaktır.

Google yorumunun silinmesi garanti edilemez. Siz her ne kadar bu yorumun gerçekle alakası olmadığını iddia etseniz de bu yorum gerçekten müşterinizin memnuyetsizliğini de ifade edebileceği için Google her yorum şikayetinizi dikkate almaz.

Yapılabilecek en doğru yöntem, kaldırılmasını istediğiniz yorumu farklı Gmail hesaplarıyla bildirmektir (şikayet etmektir). Eşinizin, arkadaşlarınızın profilleriyle bunu yapabilirsiniz. Bir yorum 10-20 kişi tarafından şikayet edildiğinde Google muhtemel bu bildirimleri dikkate alacak ve yorumu haritanızdan kaldıracaktır.

Google yorumun silineceğinin garantisi olmadığı için bu konuda herhangi bir çalışmamız yoktur.

Daha önce bizden yorum aldıysanız, yeniden sipariş oluşturup tekrar yorum satın alabilirsiniz.

Müşterilerimiz bu hizmeti aldıklarını ve firma bilgilerinin bu sayfada paylaşılmasını istememektedirler. Eminiz ki siz de burada XXX firma bizden yorum aldı diye paylaşmamızı istemezsiniz. Bu nedenle bu bilgiyi paylaşamıyoruz.

Biz 3 yıldır bu işi yapıyoruz. Keza MEKANDAGEZ Yerel Rehber 8. Seviye Usta Yorumcu hesabımızdan yapılan yorumları inceleyerek teyit edebilirsiniz. Emin olun, aynı kişilere tekrar tekrar bu hizmeti veriyoruz. Memnun kalacağınıza olan itimadımız tamdır.

Google yorumu siparişiniz sonrası size yorumlarınızın ne zamana kadar teslim edileceği bilgisini bildiriyoruz. Her bir ürün içerisinde bu bilgi zaten mevcuttur. Teslim süresi dolmasına rağmen hala yorumlarınız tamamlanamamışsa, eksik kalan yorum adedinizin bedelini hesaplıyor ve size kalan yorumlarınızın ücretini mi iade almak istediğinizi yoksa eksik yorumlarınızı bize biraz daha süre tanıyarak teslim mi almak istediğinizi soruyoruz ve sizin isteğiniz doğrultusunda aksiyon alıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

MEKANDAGEZ Matterport

Biz Kimiz?

KALİTELİ, KALICI, FARKEDİLİR İŞLER YAPIYORUZ!


MEKANDA’GEZ
, 2016 yılında 3D Sanal Tur servis sağlayıcısı Matterport firmasının ilk Türkiye Servis Partneri olarak sektöre giriş yapmıştır. 2017 yılında da Google firmasının Güvenilir Fotoğrafçısı sertifikasını alarak Türkiye’de çok noktalı sanal tur çekimi yapan Google Sanal Tur ajansı olmuştur. Lazer kameralarla ürettiğimiz 3D mekan modellemesi içerisinde adım adım gezebildiğiniz interaktif, VR gözlük uyumlu, web sitenize entegre olabilen Matterport 3D Sanal Tur ile mekan tanıtımlarınızı üçüncü boyuta taşımaktayız.

İnsansız hava araçlarımızla havadan çekim ile tanıtım filmi, profesyonel fotoğraf çekimleri, web tasarımları, profesyonel logo tasarımları ve logo animasyonları ile birlikte reklam ve tanıtım açısından sizlere en uygun çözümleri, kaliteli hizmet prensibiyle ulaştıryoruz.

Ayrıca Haritalara ve Dizin servislerine kayıt hizmetleri, Google Yerel Rehberler 8,7,6,5. seviye usta yorumculardan oluşan ekibimizle işletmelerinizin Zomato, Foursquare, Google işletme sayfalarınıza vereceğiniz anahtar kelimelerle 200 karakterli,  5 Yıldızlı Organik Yorum yazarak haritalarda ve aramalarda sizi daha da öne çıkarıyoruz.

benim işletmem , benim işletmem doğrulama , benim işletmem doğrulama kodu , benim işletmem google , benim işletmem iletişim , benim işletmem indir , benim işletmem kapatma , benim işletmem silme , benim işletmem telefon ile doğrulama , benim işletmem telefon numarası , benim işletmem yardım , benim işletmem yorum silme , boğaziçi işletme yorum , doğaçlama nedir

face yorumları , facebook id öğrenme , firma kodu nedir , fotoğraf yorumları erkek , google ana sayfa nasıl yapılır , google anasa , google benim işletmem silme , google harita , google harita iletişim , google haritalar çalışmıyor , google haritalar fotoğraf ekleme , google haritalar puan ne işe yarar , google haritalar yer silme

google haritaları aç , google haritaya nasıl yer eklenir , google işletme , google işletme yorum hilesi , google işletme yorum kapatma , google işletme yorum silme , google işletme yorumları silme , google kayit , google maps ile kişi takibi

google maps kodu , google maps yer ekleme 2015 , google müşteri hizmetleri , google play puan kazanma , google profil , google puan , google puan durumu , google puan hesaplama , google puan ne işe yarar , google puan verme , google puanı

google puanlama , google puanları ne işe yarar , google spam bildirme , google şikayet bildirme , google şirketim , google ürünler , google yazı yazma , google yorum , google yorum hizmeti , google yorum satın al

BİZE ULAŞIN!

Her türlü soru ve istekleriniz için bizlere mail atabilir, telefonla arayabilirsiniz. Destek Gerekirse 7/24 Buradayız

BİZE YAZIN!

Matterport Nedir? Matterport Türkiye, Matterport İstanbul nerede? 3d ev gezme, 360 derece ev gezme, 360 derece sanal tur villa